O firmie

LIOGAM to lider w produkcji żywności liofilizowanej na polskim rynku.

Działalność rozpoczęliśmy w 1992 r. Biuro handlowe i zakład produkcyjny znajdują się w miejscowości Zgórsko, położonej przy trasie Warszawa - Kraków, w odległości ok 10km od Kielc. Na tę chwilę firma zatrudnia ok. 50 pracowników

Misja firmy

Naszą misją jest wytwarzanie produktów  liofilizowanych o najwyższej jakości. Osiągamy to dzięki realizacji polityki opartej o zasadę zrównoważonego i trwałego rozwoju i uwzgledniającej potrzeby dostawców, odbiorców, pracowników i społeczeństwa.

Klienci

Naszych klientów stawiamy w centrum uwagi, stale rozwijając ofertę i dostosowując ją do ich potrzeb. Zapewniamy najwyższy poziom jakościowy produktów oraz profesjonalną obsługę i atrakcyjne warunki współpracy.

Pracownicy

Liogam dba o bezpieczne warunki pracy i rozwoju pracowników. Promujemy kreatywność, osobistą odpowiedzialność oraz pracę zespołową.

Środowisko

Liogam zarządza swoim oddziaływaniem na środowisko racjonalnie gospodarując jego zasobami. W swoich działaniach stawiamy na produkcję zrównoważoną  i proekologiczną.

Odpowiedzialność społeczna

LIOGAM  to społecznie odpowiedzialne przedsiębiorstwo, szanujące prawa wszystkich jednostek i utrzymujące najwyższe standardy  w zakresie etyki biznesu. Takiej odpowiedzialności wymagamy również od naszych dostawców, zobowiązując ich do działania w sposób etyczny i przyjazny środowisku. 

Jesteśmy członkiem i pozytywnie przechodzimy audyty SMETA.

Oferta dla firm

Zamówienia hurtowe

Wzbogać ofertę swojej firmy najwyższej jakości produktami. To idealny moment, zwłaszcza w czasach, kiedy zdrowe żywienie stało się ogólnie panującą modą.

Dowiedz się więcej
Zapytanie ofertowe0